Praca

o firmieDokładając codziennie od blisko 25 lat cegiełkę w rynek poligraficzny, Grafikon stał się jednym z wiodących wykonawców usług reklamy wydawniczej oraz wydawnictwa książek i czasopism w rejonie. Drukarnia opiera swoje sukcesy na dwóch filarach: Personelu, który do każdego zlecenia podchodzi z należytą uwagą i pełnym profesjonalizmem na każdym etapie: od przygotowania graficznego projektu, przez druk po jego uszlachetnienie kończąc. Nieodzownym elementem jakości, jaką oferuje drukarnia Grafikon jest jej drugi filar – najnowocześniejszy sprzęt.
Na wyposażeniu drukarni znajduje się 25 maszyn. Taka ilość, ale również ich klasa pozwalają sprostać wymaganiom stawianym codziennie przez naszych klientów.

Reklama wydawnicza jest idealnym sposobem wsparcia sprzedaży swoich produktów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam na podjęcie współpracy z największymi petentami swoich rynków. Nie zapominamy też o mniejszych przedsiębiorstwach – jesteśmy dumni, że nasze usługi poligraficzne przyczyniają się do ich znaczenia i rozwoju.


Jako jedni z nielicznych na obszarze miast takich jak Wadowice, Sucha Beskidzka czy Zator stworzyliśmy ofertę wydawniczą, połączoną z usługami introligatorskimi. Wachlarz możliwości, z zakresu wydawnictwa książek i czasopism znajdą Państwo tutaj: usługi wydawnicze.

Cechą na którą warto zwrócić uwagę, jest niewątpliwie fakt, że Grafikon to drukarnia samodzielna. Nie ograniczają nas podwykonawcy. W praktyce odbija się to przede wszystkim niższymi kosztami oraz terminowością, która jest jedną z naszych dewiz.

x

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?
Zostaw numer a oddzwonię najszybciej jak to możliwe.

Wrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Drukarnię i Wydawnictwo Grafikon w celach marketingowych. Zgoda może zostać w każdej chwili odwołana.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!Sebastian
spec. ds. Sprzedaży